DIRTY GAMERS
WELCOME TO DIRTY GAMERS FORUM!!!!
DIRTY GAMERS
WELCOME TO DIRTY GAMERS FORUM!!!!
DIRTY GAMERS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DIRTY GAMERS
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ..............gorki..............

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
gorki




Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.03.2010

..............gorki.............. Empty
PočaljiNaslov: ..............gorki..............   ..............gorki.............. Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 8:09 am

Yo,yo ljudi. Zovem se Bojan iz Kraljeva sam , 90' god. igram cs od 5 razreda to mu dodje negde od dvaneste ,valjda. Tada sam se potpisivao Gorstak Very Happy. Klan mi je i tada bio Baader-Mainhof i nismo bili losi . Prestao sam u 8 razredu i poceo ponovo pre 4 meseca. I opet smo napravili klan pa tako zovite nas dok smo slabi jer posle....... lan razvaljujem ono bas tako da... moze i to.
I da zloca peder nece da mi da admina na cw moram da mu platim .... platicu ti siso, sve za 300 kinti ,a?Very Happy zloca brat moj matori:D
Nazad na vrh Ići dole
Zloc@
Admin
Zloc@


Broj poruka : 56
Datum upisa : 16.01.2010
Godina : 35

..............gorki.............. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..............gorki..............   ..............gorki.............. Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 9:05 am

hahahha...Pozz raspo se DABOGDA...hh taj klan....hihihi no comment...a za admina za ovakav post za tebe je 600...a za ceo klan 500...(inace nemamo sponzora,u potrazi smo pa se zato placa)...Sve u svemu najzreliji si za BAN!!! I da Dobrodosao&ostani aktivan Razz Razz Razz Razz <3 gorkog
Nazad na vrh Ići dole
http://dirty-gamers.serbianforum.info
gorki




Broj poruka : 4
Datum upisa : 10.03.2010

..............gorki.............. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..............gorki..............   ..............gorki.............. Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 11:32 am

Sto sam ja najzreliji za ban? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





..............gorki.............. Empty
PočaljiNaslov: Re: ..............gorki..............   ..............gorki.............. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
..............gorki..............
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DIRTY GAMERS :: Clanovi Foruma :: Predstavljanje Clanova Foruma-
Skoči na: